Úvod   >  Kariéra  >  Servisný technik
Servisný technik

Náplň práce:
pravidelná dochádzka na servisné prehliadky najmä do obchodných centier, drobná údržba stavebnej časti obchodných interiérov (osvetlenie, dr.opravy vodovodnej inštalácie, odpadov, oprava malieb, oprava nábytku atď.),
drobná administratíva.
Spolupráca a komunikácia s kolegami vo vnútri spoločnosti.

Požadujeme:

  • min. vyučenie
  • vyhláška 50/78 Sb. výhodou
  • dobré komunikačné schopnosti
  • príjemné a reprezentatívne vystupovanie
  • časová flexibilita
  • samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, presnosť
  • trestná bezúhonnosť

Ponúkame:

  • záruku jednej z najväčších spoločnosti vo svojom odbore prosperujúcej na trhu už od roku 1994
  • mladý pracovný kolektív
  • motivačné finančné ohodnotenie
  • celoročné vyťaženie
  • prácu v perspektivnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
  • profesijný rast
  • služobné auto

Staňte se členem InService týmu

Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, tak neváhejte a využijte tento kontaktní formulář.
Jméno:* Příjmení:*
Kdy mohu nastoupit:* Min. hrubý měs. příjem:*
Email:* Telefon:*
Připojit životopis:*
Pro ověření prosím přepište do pole znaky z obrázku vpravo:
Kód:* captcha
Naše pobočky
v Čechách a na Slovensku

Pokrývame celé územie Českej a Slovenskej republiky

  • Praha
  • Plzeň
  • České Budějovice
  • Brno
  • Ostrava
  • Bratislava
  • Košice
Partnerstvo...
prináša výhody

Partnerstvo s InService prináša veľa výhod

  • Havarijná služba dostupná 24 hodín denne
  • Predĺženie životnosti jednotlivých zariadení vďaka pravidelnej údržbe